Hakkımızda

İdealist üreticiyle, tüketiciyi buluşturmayı hedefleyen TezPazar'ın temelleri yıllar önce atıldı. Emektar yazılımcı Mustafa Akyol ve emektar gazeteci Mehmet Koca ile üretici dostlarını bir araya getiren TezPazar'ın hayata geçirilmesi pandemi sürecinde hız kazandı. Tarladan, mandıradan, üretilen gıda maddelerini sofralarınıza özenle ulaştırmayı hedefleyen Tezpazar.com, yerel lezzetlere öncelik vermeyi en önemli prensip olarak kabul ediyor.

Yarım asırdır üretici ile tüketici arasında çoğalan komisyoncuları tamamen ortadan kaldıran ve doğrudan tedarik zinciri oluşturmayı hedefleyen Tezpazar, alınteri ve ev ekonomisine önem veren ailelerin güvenebileceği marka olarak sektörde yerini aldı.

TezPazar Paketleri; Marketlerde, pazarlarda en çok tercih edilen ürünleri sizler için bir araya getirerek, sizin yerinize çarşı - pazar alışverişinizi hızlıca kaynağından yapıyor.

Tezpazar.com paketlerine girmeyi hak eden ürünlerin tamamı; Başta sağlık ve hijyen denetimlerinden geçmiş olmasına dikkat ediliyor.

Uygun fiyat politikamızı istismar edecek, tüketicinin sağlığını riske sokacak ürünleri Tezpazar paketlerine koymuyoruz.

Tezpazar aracılar yerine doğrudan üreticilerden tedarik ettiği ürünleri Türkiye'nin en güvenilir kargo şirketleriyle kapınıza kadar getirirken, güvenli ödeme yöntemleriyle kişisel verilerinizin korunmasına da özen gösteriyor.

İyi tarımı, sağlıklı üretimi, idealist üreticileri destekleyen Tezpazar MADMEDYA Ltd. Şti.'nin tescilli markasıdır.